WYCIECZKA KL. I-III DO SOKOŁOWA PODLASKIEGO

Wczesnym rankiem 04.03.2020 r. kl. I-III wybrały się na wycieczkę do Sokołowa Podlaskiego. Pierwszym punktem programu było obejrzenie spektaklu ,,Shrek”. Przedstawienie miało charakter terapeutyczny. Mówiło o tym, żeby wierzyć w siebie oraz, że najważniejsze jest wnętrze człowieka. Dzieciom podobały się barwne postaci : rodzice Shreka, babcia, a nawet postać wiedźmy. Z zainteresowaniem obejrzały całe przedstawienie.

Następnym punktem programu była wizyta w Nadleśnictwie w Sokołowie Podlaskim. Pani Leśnik przeprowadziła uczniów przyrodniczą ścieżką edukacyjną. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały budki lęgowe ptaków, rozwiązywały zagadki przyrodnicze, oglądały kaczki krzyżówki pływające po stawie. Na koniec obejrzały film przyrodniczy o życiu w lesie poprzez cztery pory roku.

Uśmiechnięci i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły, gdzie na dzieci czekali stęsknieni rodzice.

Anna Miklas
Iwona Olędzka